F.H.U.P. A-Z MOT-LEŚNIK WOJCIECH MAGDZIARZ

Sprzęt i maszyny leśne - Przyczepy leśne (Farma, MM) - Pługi leśne - Części LKT

 

 

 

 

 

 

 

Wciągarka RW 600

Teraz FARMA posiada w swojej ofercie dwa całkowicie nowe modele wciągarek radiowych. Sterowanie radiowe ułatwia pracę, choć przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo. Wciągarka występuje w dwóch wersjach. Mniejsza wersja jest przeznaczona do żurawi C 3,8/4,2 m z liną o średnicy 5 mm i długości 30 m. Natomiast większa wersja jest przeznaczona do żurawi C 4,6 m i większych z liną o średnicy 6 mm i długości 35 m w standardzie.


Na zdjęciu: Wciągarka sterowana radiowo do żurawia 3,8/4,2 m. Ponieważ wciągarka jest przykręcana do żurawia i nie wymaga spawania, można ją zakupić i zamontować w każdej chwili. Montaż w starszych żurawiach może wymagać prac spawalniczych.

Dane techniczne:
Siła uciagu przy 175 bar (Kg): 600
Predkosc nawijania liny przy 40 l/min (m/s) (m/sek): 1,1
Długość liny wciągarki (m): 30
Średnica liny wciągarki (mm): 5
Masa wciagarki (kg – wciagarka, lina, zblocze): 23
Zdalne sterowanie (-kanałowe): 2

4

2

3

Wciągarka RW 1300

Teraz FARMA posiada w swojej ofercie dwa całkowicie nowe modele wciągarek radiowych. Sterowanie radiowe ułatwia pracę, choć przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo. Wciągarka występuje w dwóch wersjach. Mniejsza wersja jest przeznaczona do żurawi C 3,8 m z liną o średnicy 5 mm i długości 30 m. Natomiast większa wersja jest przeznaczona do żurawi C 4,6 m i większych z liną o średnicy 6 mm i długości 35 m w standardzie.


Na zdjęciu: Wciągarka sterowana radiowo do żurawia 3,8 m. Ponieważ wciągarka jest przykręcana do żurawia i nie wymaga spawania, można ją zakupić i zamontować w każdej chwili. Montaż w starszych żurawiach może wymagać prac spawalniczych.

Dane techniczne:
Siła uciagu przy 175 bar (Kg): 1300
Predkosc nawijania liny przy 40 l/min (m/s) (m/sek): 0,8
Długość liny wciągarki (m): 35
Średnica liny wciągarki (mm): 6
Masa wciagarki (kg – wciagarka, lina, zblocze): 52
Zdalne sterowanie (-kanałowe): 2

1

2

Wpisz słowo, aby wyszukać frazę, a następnie wciśnij enter