F.H.U.P. A-Z MOT-LEŚNIK WOJCIECH MAGDZIARZ

Sprzęt i maszyny leśne - Przyczepy leśne (Farma, MM) - Pługi leśne - Części LKT

 

 

 

 

 

 

 

 

Brona do gałęzi umożliwia szybkie uprzątnięcie powierzchni pozrębowych, powierzchni po wycince zakrzaczeń i samosiewów. Urządzenie daje możliwości efektywnego i ekonomicznego wykorzystania maszyn, którymi dysponuje klient.


Wszystko dzięki indywidualnym rozwiązaniom montażu brony do różnych środków transportu np.: traktor, ładowarka, spychacz, ciągnik zrywkowy, skidder itd., które pracują na terenie wycinki.

ZALETY STOSOWANIA BRONY DO GAŁĘZI:
Spryzmowane gałęzie stanowią idealny materiał do produkcji zrębki energetycznej mogącej stanowić dodatkowe źródło dochodu dla Zakładu Usług Leśnych. Oszczędność czasu , nakładów pracy i środków finansowych przy pracach melioracyjnych w lasach. Efekty pracy maszyny na powierzchni widoczne od pierwszego momentu jej zastosowania

Konstrukcja brony do gałęzi oparta jest na solidnej konstrukcji kratowej wykonanej z blach twardych dodatkowo wzmacnianych.


Sposób mocowania zębów umożliwia ruch w górę przy zetknięciu z przeszkodą (pnie, kamienie) co daje efekt płynności posuwu brony na zgrabianej powierzchni.


Mocowanie trzypunktowe i TUZ II i III grupa rozstaw wewnętrzny 780 mm x 960 mm. 


Łatwy i nie wymagający serwis brony polegający na maksymalnie kilkukrotnym smarowaniu elementów ruchomych zęba w roku.


DANE TECHNICZNE:


WAGA: 800 KG


SZEROKOŚĆ BRONY: 5 ZĘBÓW STANDARD 2100 mm


WYSOKOŚĆ BRONY: 1250 mm


WYSOKOŚĆ POKONYWANYCH PRZESZKÓD: 250 mm


ROZSTAW ZĘBÓW: 500 mm

1

2

3

4

Wpisz słowo, aby wyszukać frazę, a następnie wciśnij enter